Projelerimiz

Ymz Moda

YMZ Moda Erkek Giyim Markası olarak E-Ticaret portalı ve pazar yeri internet siteleri üzerinden Gömlek, T-Shirt, Kemer, Cüzdan, Kot Pantolon ürünlerini Üreticiden & Tüketiciye sloganı ile satışını yapmaktayız. Ayrıcı YMZ Özmen Tekstil Üretim fabrikamız girişinde açmış olduğumuz Perakende satış mağazası üzerindende uygun fiyata ürün satışı yapmaktayız.

Özkoç Moda

ÖZKOÇ Moda; 2018 yılında Yılmaz Özmen ve Cemal Erkoç tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren sektörde önemli bir yer edinmeyi hedefleyen ÖZKOÇ Moda, üretimlerini Şanlıurfa’daki modern tesisinde yapmaktadır. Dünyaca ünlü markalara hizmet veren ÖZKOÇ Moda, 250’den fazla personeli ile 2000 m2 alan üzerinde Birecik / Şanlıurfa’da üretimini gerçekleştirmektedir. Hızlı bant sistemi, kesim – dikim hanesi ve ütü-paket bölümleriyle tam donanımlı ve modern bir üretim tesisi olmakla beraber, müşterilerin ihtiyaçlarına tek bir çatı altında hizmet vermektedir.

Tekstil TV

Tekstil Sektörüne hizmet veren Tekstil işletmelerinin gelişmesine ve bilgilendirmesini amaçlayan dijital yayın platformudur. Ayrıca sistem üzerinden tekstil ürünlerinin satışının yapıldığı E-Ticaret platformlarıda hazırlanmaktadır. Yine Tekstil.TV sektörel firma rehberi, internet televizyonu olarakta hizmet vermektedir. Yeniliklere açık bir proje olan Tekstil.TV projesi ile ilgili İnovasyon çalışmalarımız devam etmektedir.

Bizimora İmranlı

Bizimora İmranlı markası ile Sivas ve çevre il, ilçelerinde üretilen Doğal Ürünlerin paketlemesi ve marka çalışmaları yapıldıktan sonra E-Ticaret Portalı üzerinden satışının yapıldığı platform ile birlikte İmranlı merkezde açmış olduğumuz perakende satış mağazası ve toptan satış mağazası ilede hizmet vermekteyiz.

İmranli Tv

Sivas İmranlı ilçesi Şehir ve Kent rehberi, internet televizyonu, İmranlı kültürel tanıtım ve ilçedeki tüm güzellikleri geleceğe yansıtmak ve şehrin kent rehberi ile gelişimine katkı sunmak amacıyla YMZ Özmen Tekstil firmamız tarafından yayın hayatına geçirilmiş bir dijital platformdur. Merkezi İstanbul Avcılar ilçesindedir. İmranlı merkezinde ise yayın stüdyoları mevcuttur.

Tekstil sektöründe 26 Yıl:

Tekstil sektöründe 26 yılı geride bırakan YMZ Özmen Tekstil İstanbul ve Şanlıurfa'daki üretim tesisleri ile Dünya'nın bir çok markasına üretim yapmaktadır.

YMZ Özmen Tekstil olarak Dünya’nın bir çok yerinde faaliyet gösteren marka olmuş işletmelere üretim yapmanın heyecanı ile birlikte İstanbul ve Şanlıurfa’daki üretim tesislerinde istihdama katkı sağlamış olmaktan duyduğumuz mutluluğu yaşıyoruz.

Yılmaz ÖzmenYMZ Özmen Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı

× Bize Ulaşın!