Referanslarımız

YMZ ÖZMEN TEKSTİL

YMZ Özmen Tekstil Olarak; Dünya'da, ve Avrupa'da Seçkin müşterilerine hitap eden, marka zincirlerine iş yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Dünya Markaları, Nike, Zara, H&M, Onley, Marrcaplo, Adidas….. gibi, Dünyanın pek çok markalarına, kaliteli, konfeksiyon, fason dikim ve ütü paket işçiliği yapmaktayız. YMZ Moda markası ilede Erkek Giyim ürünleri üretmekteyiz.


YMZ ÖZMEN TEKSTİL

Üretim Yapmaktan Gurur Duyduğumuz Markalar

Tekstil sektöründe 26 Yıl:

Tekstil sektöründe 26 yılı geride bırakan YMZ Özmen Tekstil İstanbul ve Şanlıurfa'daki üretim tesisleri ile Dünya'nın bir çok markasına üretim yapmaktadır.

YMZ Özmen Tekstil olarak Dünya’nın bir çok yerinde faaliyet gösteren marka olmuş işletmelere üretim yapmanın heyecanı ile birlikte İstanbul ve Şanlıurfa’daki üretim tesislerinde istihdama katkı sağlamış olmaktan duyduğumuz mutluluğu yaşıyoruz.

Yılmaz ÖzmenYMZ Özmen Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı

0
+
YIL
0
+
ŞİRKETLER
0
+
PERSONEL
0
+
PROJELER

MİSYON

İnsanların değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak, müşterilerimizin hayatına değer katan yaratıcı ve öncü tasarımları, kurumsal bir yapı ile en iyi ürünü en uygun fiyatla tasarlayıp sunmaktır.

VİZYON

Dünya hazır giyim sektöründe, hizmet ve kalitesi ile vazgeçilmeyen bir moda markası olma çalışmalarının yanı sıra, sürdürülebilir çevre faaliyetleri kapsamında gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakan global bir marka olmak.

ÇEVRE POLİTİKASI

YMZ Özmen Tekstil Çevreyi Koruyan, Doğaya Saygılı, Sürdürülebilir olgularını politika olarak benimsemiştir.

Tüm çalışanlarımıza verilen eğitimler ile sürdürülebilir çevre bilincini oluşturmak ve geliştirmeyi, çevresel ve sosyal sorumluluk olgusunu yaygınlaştırmayı amaçlar. Olası çevresel etkileri tasarım aşamasından ömür çevrimi sonuna kadar kontrol altında tutarak azaltacaktır.

× Bize Ulaşın!